Tym razem jest inaczej: „Wspólny Olsztyn”

Już niedługo wybory w Olsztynie. Chcielibyśmy Wam polecić kandydatkę do Rady Miasta i przybliżyć Jej postać.
Zdzisława Łukaszewska to rodowita Olsztynianka, która od wielu lat udziela się społecznie działając na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców, zarówno jako prezes Stowarzyszenia „Nasze Jakubowo”, skarbnik Towarzystwa Miłośników Olsztyna oraz prezes Koła Rodzinnego „Laurencja”. Za swoje zasługi dla miasta została uhonorowana tytułem Olsztynianka Roku 2012.
Szczególnie bl
iskie jest Jej Zatorze i jego mieszkańcy. Od wielu lat aktywnie walczy o poprawę jakości życia mieszkańców Olsztyna i nasz magiczny Park Jakubowo.
Prywatnie to cudowna Mama i Przyjaciółka na którą zawsze można liczyć. Wyznaje takie wartości jak prawdomówność (zawsze powtarza, że „najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo”), uczciwość, bezinteresowna pomoc innym. Żeby załatwić sprawy związane z miastem i jego mieszkańcami, nawet wyrzucona drzwiami – wejdzie oknem lub też przez komin – nigdy nie daje za wygraną . Dzięki Jej determinacji został odrestaurowany Park Jakubowo, a także Olsztyn doczekał się południowej obwodnicy.
Takich ludzi potrzeba miastu do reprezentowania mieszkańców w Radzie Miasta.
21 października 2018 r. oddaj swój głos na społecznika, któremu na sercu leży dobro Olsztyna i jego mieszkańców.
Z czystym sercem polecamy - 
Zdzisława Łukaszewska  lista Nr 15 KWW „Wspólny Olsztyn”  pozycja 7  okręg 2, który obejmuje osiedla: Wojska Polskiego, Zatorze, Podleśna, Zielona Górka, Kętrzyńskiego i Pojezierze.
IMG_0099